Kilo nasıl yüz

Bazı kızlar kaldırmak isteyen tombul yanakları ve biraz düzeltmek için yuvarlak bir yüz. Bu bir görev değil, basit, ama oldukça uygulanabilir: birkaç teknikleri ve egzersiz için izin ayarlamak için yüz şekli. Yüz gibi vücudun her yerinde, kilo kaybı için gerekli vermek için bir yük, o zaman ekstra yağ daha hızlı gidecek. Birleştirmek egzersizleri, vücut için özel egzersizler yüz. Sizin kilo vermeye yardımcı olur yüzme. Bu güçlendirir ve yoğuran servikal omurga ve çözüyor yüz sayesinde kan dolaşımını normale.

Kilo Nasıl yüzüne

Kilo Nasıl yüzüne  Her şeyden önce, dinle uzun süreli kilo kaybı – ani reset kilo sadece yüz değildir – çoğunlukla, büyük ölçüde kilo kaybeder bir kişi genel olarak ani kilo kaybı. bu Nedenle, yüz özellikleri çelik ve yüz, gerekli uygulama için özel güç sistemleri (biz onu «yüz diyet») ve karmaşık cilt bakımı yüz, boyun ve dekolte bölgesi. için bir kural cilt bakım her gün, ve sonra sonuç istikrarlı olacak ve belirgin birkaç hafta içinde. Ayrıca zayıflama ve vermek kişiye zerafet verecek size önlemek başlayan kırışıklıklar ve cilt lekeleri. Sonuçta, bu işlemler nedeniyle ortaya çıkan dehidrasyon doku bozuklukları (oksijen ve besin) cilt için. pek Çok kadın olduğunu biliyorum zayıflama ile başlar yüz, bu yüzden herhangi bir diyet bu dahil olmak üzere kilo kaybı yüz. Olsa da, bir grup kadın, kilo, aşağıdan onlara en zor yol sipariş formu yüz. Değer vazgeçmek teknikleri, zayıflama yüz «günlük» ya da «üç gün». Bu teknikler büyük ölçüde azaltılmış ağırlık nedeniyle açlık ihlal sağlığı ve yağma cilt. Kilo hızlı bir şekilde geri yere birlikte koyu halkaları, gözlerinin altında.

Yüz diyet

Yüz diyetBu, büyük olasılıkla, güç sistemi zayıflama ve atılımı aşırı sıvı üst vücut. Gibi herhangi bir sistem, dengeli beslenme, diyet, zayıflama yüz için en doğru kesirli yemek küçük porsiyonlar halinde, bunlardan ayırt etmek için üç ana öğün, üç lokma arasında, son yemek olmalı en az dört saat yatmadan önce. güç kaybolur şeker ve tuz – bu maddenin gecikme vücutta aşırı sıvı vermek ve yüz şişmesi. diyet gerekir kaldırmak için yağlı et suları ve et, yağ, tatlılar ve hamur işleri, gazlı içecekler. Değer vermek ve alkollü kahve ve çay – onlar ekstra kalori ve sıvı retansiyonu ve dokularda. Diyet yarım ve daha fazla ürün düşme meyveler, sebzeler ve meyveler. Onlar taze olarak taze şekilde salatalarda veya tamamen tatlılar ve pişmiş yemekleri – hamur işleri, yemekler, havyar, ve daha fazlası. Cook bitkisel yağ, bolca yeşillik ekleyin, karabiber ve tuz aşırıya kaçmayın. Nedeniyle lif temizlenir, bağırsak, azaltılmış kalorili yemekler kaybetmeden, yani ağırlık sorunsuz bir şekilde azalacak. Önemli kategorik olarak reddetmek için herhangi bir alkollü içecek, özellikle de şarap ve bira. Onun yanı sıra yüksek kalori, onlar neden yüz şişmesi ile birlikte. Bu ganimet cildin tonunu ve.

Su yüz maskeleri ve masaj zayıflama yüz

Su yüz maskeleri ve masaj zayıflama yüzKaydetmek için, cilt tonunu ve hidrasyon gerekli çok içmek. Günde yetişkin bir kadın için gerekli yaklaşık iki litre sıvı, sıcak günlerde daha fazla. Ancak, içme kahve veya siyah çay yerine tüketimi, temiz su. Ama kaynatma çay mükemmel bir cilt tonu yüz ve kahve fırçalayın kurtulur epitel. kilo kaybetme Sırasında yüz içmek gerekir temiz bir kaynak veya içinde maden suyu, bazen içmek için bitkisel veya yeşil çay – bu yardımcı olur, iştah azalması. Etkilemek için, bir kişi gerekir, karmaşık bir iç ve dış. Mükemmel bir etkisi vardır yüz masajı ile infüzyon otlar veya çözüm deniz tuzu. Onu harcamak havlu batırılmış bir infüzyon emmek veya bir çözüm kullanarak pats – oldukça yoğun, ama acı, aralıklarla bir kaç saniye. Bu kan dolaşımını hızlandırır ve yol sesi yüz kasları. masaj yapmak yararlı olur her sabah, o zaman sonuç olacak oldukça önemli. Çok yararlı bir cilt tonu için besleyici maske, ve bu satın alınan araçlar ve yapılan elleriyle – yulaf ezmesi, salatalık suyu ve hamuru, çilek, ahududu… konuyla maske uygulamadan daha önceden alınmalı, kuaförlük ve almak için maskeler cilt tipinize uygun.