Diyet olmadan kilo kaybetmek nasıl

Her birimiz, yavaş yavaş kilo almadan kesinlikle ikna, bu mümkün kilo vermek için herhangi bir zamanda, aranıyor. Sadece zamanı geldiğinde gerçekten başlamak için kurtulmak aşırı kilo geliyor artık anlayış tüm boşuna verilen bir çaba. sık Sık bu anlayış kendi hataları sıralamak için yardımcı olur bu durumda ve zamanında gerekli önlemleri almak.

Neden biz tombul?

Neden biz tombulHer insan, istediği bir kilo vardır, kendi açıklama, neden o hızla ve kilo kaybeder, çok yavaş. Genetik yatkınlık, anormal metabolizma, yaş, sedanter yaşam, bağımlısı ve daha bir çok hizmet oldukça makul ve anlaşılır bir bahane. Aslında ana nedeni hızlı kilo alma, çoğu durumda, yatıyor ihlali bir iç denge vücudun metabolik süreçleri (buna genetik yatkınlık). Bu ne demek? düzgün çalışmasını sağlamak İçin, tüm vücut fonksiyonları için bize sürekli gerekli besin ve enerji kaynakları, alınan gıda. Sonuçta, ne yiyecek? Bu, her şeyden önce, enerji için her bir hücreleri vücudumuzun. Düşünün yemek gerekir bu açıdan. Ancak kontrolsüz tüketimi, geniş bir yelpazede ürünleri yol açar, bunun yerine gerekli kümesi gerekli maddeler biz sadece vücut çok fazla yağ, protein ve karbonhidrat yok daha ne yapacağım, buna nasıl oluşturmak için yağ katmanı. toplam giren maddelerin vücudumuzun seçer en gerekli, ve diğer tüm «bırakır rezerv». Bu durumda, eğer iyi dikkat edin beslenme katıldığı tüm gerekli iz elementler. Denge rahatsız olduğunda, beslenme, monoton ve mevcut daha büyük bir miktarda bir şey, protein, yağ veya çok fazla ürün ile karbonhidrat. Eğer vücut bir şey eksik, bu acı veren, iç organları ve bozulan genel sağlık durumu. Bu nedenle, eğer kilo vermek istiyorsanız diyet yapmadan başlamak gerekir doğru yemek ve yorumlayan bağımlılığı favori ürünleri.

Gizli diyet olmadan kilo kaybetmek için

Gizli diyet olmadan kilo kaybetmek içinİhtiyacımız olan her şeyi, doğa hazırladı bize, doğumdan itibaren, sadece doğru bu sipariş. Ancak, yaşla birlikte görünür ve birikir alışkanlıkları, hangi istemiyoruz, ya da zaten olamaz, reddediyorum. böyle Bir alışkanlığı – lezzetli yemek. Çok zor gönüllü olarak terk etmek bir şey, oğlum, sadece, çünkü gereksiz ya da bir dilim pasta çok fazla kalori limiti kalori bugün zaten bitti. Sorun değil, sakin kendinizi bu durumda birçok kişi, yarın bu kadar olmaz…. Yarın görünür, yeni bir günaha geçmiş olan çok zor geçmesi. Enerji, aldığımız gıda ile adam harcıyor, fiziksel ve zihinsel aktivitesini, hücre yenilenmesini sağlayan, yazılım, sistem, tüm iç organlar, vb Her ürün bu enerji ya da diğer bir deyişle, bu, kalori sağlayan, bize yaşamak için bir fırsat. Ne zaman bir kişi alır daha fazla kalori harcar vücut – o iyileşiyor. buna göre, sonucuna kolay, ne zaman tüketilen kalori daha az harcandığını, kişi kilo kaybeder. Bu kural denebilecek basit bir cevap bir soru: «diyet olmadan kilo kaybetmek Nasıl?». kalori Miktarı az olmalıdır, gerekli günlük gereksinim. Bugün bir çırpıda kendiniz hesaplamak için günlük diyet içeriği, içerdiği kalori. online (dahil olmak üzere bu sitede) çok sayıda kaynak mevcuttur ve sürekli olarak açıklayan tüm hesaplama süreci. Ancak unutmayın, zarar vermemek için kendi sağlığı için, dikkate alınması gereken yaş, yaşam tarzı, sağlık durumu ve diğer faktörler, optimum kalori.

Mekanizma olmadan kilo kaybetmek diyetler ve ağır egzersiz

Mekanizma olmadan kilo kaybetmek diyetler ve ağır egzersiz Temel zayıflama diyet olmadan yatıyor iki ana kural – dengeli beslenme ve tüketimi daha az kalori, daha vücudun ihtiyacı. ilk bakışta, öyle görünüyor ki, bu kurallar oldukça basit. Ancak, insanlar çok sık yaptığı bir sürü hata, geçersiz bir «hayır» tüm girişimleri kazanmak için yağsız güzel bir vücut ve bir sağlık kaybedersiniz. temel bir zorluk? Temel zorluk, her zaman olduğu gibi, şunlardır. Önüne koyarak net bir hedefi kilo vermek için ne pahasına olursa olsun, adam başlar hızla azaltmak için kalori miktarını sınırlayarak, kendinizi yiyecek ve içecekler. Bu son derece yanlış bir yaklaşımdır, hangi dikkat edin. vücudunuzun mümkün değil, aniden şerit değiştirmek ve hoşnutsuzluğunu beklenmedik bir şekilde (sinir bozukluğu, deri döküntüsü, kötü, ağrılı belirtiler mide ya da bağırsak, vb.). Eğer sizi gerçekten ilgilendiren uzun soluklu, kararlı bir sonuç başlayın meşgul vücut, bilinçli durulması her adım. İyice düşünün günlük menü, bir uyum içinde gerekli eser elementler, proteinler, yağlar ve karbonhidratlar. Zamanlanmış sonraki minimum ve kalori tüketiminizi azaltın yavaş yavaş onları. şüphe İçin ürün seçerken danışın yetkili bir diyetisyen yardımcı olacak doğru ürün sepeti ve isteyecektir, hangi yüksek kalorili gıdalar ortadan kaldırmak gerekir tamamen diyet ve hangi yerine daha az zararlı. Mutlaka gözden geçirin alışkanlıkları ve buna ek olarak, bazı ilgili bulgular.